top of page

DEĞERLENDİRİLMELERİMİZ

Reduline Gönüllülerinin Deneyimlerini Anlattıkları Videomuz

Reduline Öğrencilerimizin Deneyimleri

Çok eğlenceli vakit geçirdik. Eğlenirken öğrenme fırsatımız oldu. 

Azize Taviş (Reduline 2.Tur Öğrencimiz)

Reduline'da olmak çok güzel ve eğlenceli bir duygu. Resim atölyesi gibi çalışmalar özellikle en memnun olduğum süreçlerdi. Eğitim dönemimi çok iyi etkiledi Reduline. Bütün arkadaşlarıma Reduline'ı tavsiye ederim.

Yiğit Efe Arslan (Reduline 2.Tur Öğrencimiz)

Reduline öğrencisi olmak çok hoş bir duygu, gerçekten birçok kişiyle tanıştım ve gayet memnunum. Tüm süreçler çok güzeldi. Reduline günlük veya haftalık bir aktivitem oldu ve bana birçok şey kattı. Reduline'ı herkese tavsiye ederim. Herkesin bir kere bu deneyimi yapması gerek bence.

Evin Koçere Gündüz (Reduline 2.Tur Öğrencimiz)

Reduline'da öğrenci olmak çok güzel çünkü bizlere öğrettikleri bilgileri her yerde kullanabiliriz. Süreç çok güzeldi ve evde kaldığımız bu zamanlarda en azından sıkılmamış olduk ve çok eğlendim. Herkese Reduline'ı tavsiye ederim çünkü onlarında bu bilgileri öğrenmelerini isterim.

Elvin Sarıyarlıoğlu (Reduline 1 ve 2.Tur Öğrencimiz)

Çok çok güzeldi ve en kısa sürede bir daha katılacağım.

Narin Katanca (Reduline 1 ve 2.Tur Öğrencimiz)

Reduline öğrencisi olmak çok güzel bir duygu. Hep güzel etkinlikler yapıyoruz. Çok güzel geçti ve güzeldi. Herkese tavsiye ederim.

Mert Uslu (Reduline 2.Tur Öğrencimiz)

Reduline öğrencisi olmak çok güzel bir duygu. Tüm atölyelerden ve etkinliklerden memnunumş. Çok güzel geçti sıkıldıysam Reduline'daki akviviteler çok eğlenceliydi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Eylül Menaz (Reduline 2.Tur Öğrencimiz)

Reduline'da olmak çok güzel bir duygu. Her atölye hepimizi çok güzel etkiledi.

Elif Eylül Yaşar (Reduline 2.Tur Öğrencimiz)

bottom of page